Portal gdzie można dorobic nawet 144 zł/tydzień

Zajrzyj koniecznie, nim zaczniesz zwiedzać nasze forum.

Portal gdzie można dorobic nawet 144 zł/tydzień

Postprzez Wacek45 » So gru 19, 2015 21:59

Dzień dobry - nazywam się Telimena Zelek. Mam 39 lat i 170 cm wzrostu, moje miejsce zamieszkania to Byczyna jednak prace mam w mieście Wyszogród. Mój zawód to policjant - mam już kilka lat doświadczenia w tym zawodzie wiec jakby ktoś coś chciał wiedzieć proszę pisać. Jako zodiakalny Rak jestem tak szczerze - śpiąca, denerwująca ale i też pracowita.
Na codzień jeżdzę autem - Skoda Octavia jest niezłe jak na swoje lata. Cóż więcej mogę powiedzieć o sobie? Ostatnio w ucho wpadła mi piosenka Evanescence - What You Want oraz oglądam serial Sensacje XX wieku który jest z 1983 roku. Mój ulubiony film to Znachor z 1981 roku - moim zdaniem najlepszy film w historii kina!
Aktualnie czytam bestseller - "Zezia i Giler" aut.: Chylińska Agnieszka - mogę polecić !

Mam jeżyka o imieniu "Dzbanek" oraz żółwia "Koszka".
Wiernie kibicuję od ok. 6 lat Boca Juniors . Ostatnio mają dobrą passę :)

Polecana strona: http://paidvertspl.blogspot.com/
Jakby ktoś chciał pogadać to moje GG: 93776167 lub niech piszę na PW.
Wacek45
 
Posty: 2
Dołączył(a): So gru 19, 2015 16:36

Postprzez » So gru 19, 2015 21:59

 

Re: Portal gdzie można dorobic nawet 144 zł/tydzień

Postprzez moody » Pn mar 20, 2017 17:28

Cześć! :)
Wow, sporo informacji o sobie tu zawarłeś. Chętnie poznam tę metodę na dodatkowy zarobek, przyda się. Sam w tym momencie biorę pożyczkę na 1000 zł z www.credy.pl/pozyczki-przez-internet/ i szukam drogi by spłacić ją w kolejnym miesiącu. Dzięki za podrzucenie linku.

Pozdrawiam serdecznie!
moody
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lut 21, 2017 16:02

Re: Portal gdzie można dorobic nawet 144 zł/tydzień

Postprzez zetor » Pn paź 30, 2017 20:32

CO TO ZA METODA? CHĘTNIE DOROBIĘ DO WYPŁATY
zetor
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn paź 30, 2017 20:28

Postprzez » Pn paź 30, 2017 20:32

 


Powrót do Powitanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron